Kontakt

Dane kontaktowe

FG System sp. z o.o.
ul. Powstańców Warszawy 8,
15-129 Białystok

NIP 5423257298
REGON 364560843
KRS 0000620191

Zapraszamy
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Biuro obsługi klienta
Renata Sakowicz
Specjalista ds. marketingu
biuro@fgsystem.pl
tel. 506 966 197

Dominika Maleszewska
d.maleszewska@fgsystem.pl

Serwis ppoż: gaśnice, hydranty, oznakowanie
Mateusz Giełżycki
m.gielzycki@fgsystem.pl

Szkolenia z zakresu ochrony ppoż.
Łukasz Giełżycki
l.gielzycki@fgsystem.pl
tel.668 410 445

Instalacje niskoprądowe
Krzysztof Guryn
Główny koordynator
k.guryn@fgsystem.pl
tel. 668 410 424

Marcin Konarzewski
m.konarzewski@fgsystem.pl
tel. 668 410 413

Systemy alarmowe, gaśnicze i ochrona mienia
Zbigniew Dworakowski
z.dworakowski@fgsystem.pl
tel. 506 966 189

Wdrożenia
Grzegorz Szarkowski
g.szarkowski@fgsystem.pl
tel. 604 895 807

Reprezentacja Spółki
Prezes Zarządu
Franciszek Średziński
f.sredzinski@fgsystem.pl
tel. 506 573 599

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości