Kontakt

Dane kontaktowe

FG System sp. z o.o.
ul. Powstańców Warszawy 8,
15-129 Białystok

NIP 5423257298
REGON 364560843
KRS 0000620191

Zapraszamy
Poniedziałek – Piątek
7:00 – 15:30

Biuro obsługi klienta

Anna Suszyńska
Specjalista ds. marketingu
biuro@fgsystem.pl
tel. 506 966 197

 

Główny specjalista ds. szkoleń i kontroli

Łukasz Giełżycki
l.gielzycki@fgsystem.pl
tel. 668 410 445


Główny specjalista ds. instalacji niskoprądowych

Zbigniew Dworakowski
z.dworakowski@fgsystem.pl
tel. 506 966 189

Krzysztof Guryn
k.guryn@fgsystem.pl
tel. 668 410 424

Marcin Konarzewski
m.konarzewski@fgsystem.pl
tel. 668 410 413

Rafał Krysiewicz
r.krysiewicz@fgsystem.pl
tel. 662 962 906

Sławomir Gumieniak
s.gumieniak@fgsystem.pl
tel. 662 962 575

 

Główny specjalista ds. przenośnego i przewoźnego sprzętu

Waldemar Halicki
w.halicki@fgsystem.pl

Piotr Leonard
p.leonard@fgsystem.pl


Reprezentacja Spółki

Prezes Zarządu
Franciszek Średziński
f.sredzinski@fgsystem.pl
tel. 506 573 599

wiceprezes zarządu
Grzegorz Szarkowski
g.szarkowski@fgsystem.pl
tel. 604 895 807

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości