O nas

Firma FG System sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm, zainteresowanych wysokim poziomem ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, przedstawiając najlepsze jakościowo i najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązania. W realizację każdej usługi wkładamy maksimum wysiłku i zaangażowania, w celu zapewnienia jej najwyższej jakości.

Świadczymy usługi na profesjonalnym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów oraz najwyższymi standardami i normami wykonawstwa. Zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz usług w zakresie bezpieczeństwa ppoż. i BHP, na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Rozwijamy i dbamy o długoterminowe relacje, oparte na zasadach partnerskich z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami, stosując jawną i uczciwą konkurencję. Najważniejszą zasadą w kontaktach z naszymi klientami jest zachowanie jawności i przejrzystości działań, dbając o pełną szacunku i otwartą formę komunikacji.

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem FG System sp. z o.o. jest nasz zespół. Poprzez właściwie dobranie i efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, jesteśmy w stanie umacniać naszą pozycję na polskim rynku w branży bezpieczeństwa pożarowego i higieny pracy. Ciągle podnoszony poziom wiedzy naszych pracowników, ich zaangażowanie, motywacja – stanowią podstawę realizacji wszystkich wytyczonych celów naszej firmy.Nasza firma dynamicznie się rozwija, dlatego rekrutacja u nas trwa cały rok. Wyślij do nas swoje CV na adres biuro@fgsystem.pl wpisując hasło REKRUTACJA w temacie wiadomości.

Firma FG System sp. z o.o. tworzy otwarty i gotowy na wyzwania zespół profesjonalistów w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapraszamy do owocnej współpracy,
Z poważaniem
,

Zarząd Spółki