FG System

Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa

+48 666 646 112

NUMER SERWISU CAŁODOBOWEGO

+48 666 646 112

NUMER SERWISU CAŁODOBOWEGO

O nas

O nas

Nasza firma jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań związanych z ochroną przeciwpożarową. Specjalizujemy się w projektowaniu, instalacji i serwisowaniu systemów gaśniczych, alarmowych oraz ochrony przeciwpożarowej.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt pozwalają zapewnić klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz skuteczność w zwalczaniu zagrożeń pożarowych.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług przeciwpożarowych.

Firma FG System sp. z o.o. istnieje na rynku od 2016 roku. Jednak nasze doświadczenie sięga wielu lat wstecz.
W Zarządzie Spółki zasiadają:
Prezes – Franciszek Średziński zawodowo związany z Państwową Strażą Pożarną od 1988 roku,
Wiceprezes – Grzegorz Szarkowski z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży przeciwpożarowej,
Członek Zarządu – Zbigniew Dworakowski zawodowo związany z Państwową Strażą Pożarną od 1992 roku.

Filarem naszej firmy jest zespół wyspecjalizowanych oraz odpowiednio wyszkolonych pracowników. Dowodem na to są certyfikaty ukończonych specjalistycznych kursów oraz szkoleń organizowanych przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.
Wciąż dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych serwisantów, by mogli z pełną odpowiedzialnością i kompletną wiedzą zajmować się instalacją, konserwacją i naprawami sprzętów wiodących producentów takich jak:

Statystyki

Nasze statystyki

Zapewniamy szeroki wachlarz usług w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Realizujemy zlecenia począwszy od projektu, przez wykonanie, aż do nadzoru nad zakończoną inwestycją. Rozwijamy i dbamy o długoterminowe relacje, oparte na zasadach partnerskich z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami, stosując jawną i uczciwą konkurencję. Posiadamy wielu zadowolonych klientów

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Zrealizowanych szkoleń

0 +

Instalacji

0 +

Partnerów

Partnerzy & współprace

Z kim współpracujemy

W krótkim czasie podjeliśmy bardzo wiele owocnych współprac oraz zwiększyliśmy grono firm, które zaufały naszym instalacjom. Oto niektóre z nich.

Firma sp z.o.o

Energetyka

Energylandia

Rozgrywka